U NDA NGA MOZZIK/ Loredanës tashmë i kthehet kundër dhe këngëtarja shqiptare – AlpeGossip
U NDA NGA MOZZIK/ Loredanës tashmë i kthehet kundër dhe këngëtarja shqiptare

U NDA NGA MOZZIK/ Loredanës tashmë i kthehet kundër dhe këngëtarja shqiptare

Loredana nuk po kalon ditët e saj më të mira. Reperja njoftoi ditën e djeshme se lajmet për ndarjen nga Mozzik janë të vërteta dhe se turneun muzikor do e vazhdojë e vetmje.

Sikur të mos mjaftonin këto, Loredanës tani i është kthyer kundër edhe një nga reperet më të njohura nga Kosova, Gjira Kajtazi.

Kjo e fundit me anë të një postimi në Instastory i ka përkujtuar Loredanës se ajo është e para në industrinë e repit në Kosovë.

“Loredana me fal por sa i përket reperëve, është veç njëra”, ka shkruar Gjira duke treguar se ka filluar repin më herët se Loredana.

Kujtojmë që Gjira është bërë nënë dhe prej kohësh nuk ka publikuar ndonjë këngë të re sepse i është përkushtuar familjes.