Eni ekspozon “SHALËT E GJATA”/ Ja si duket ajo..(FOTO) – AlpeGossip
Eni ekspozon “SHALËT E GJATA”/ Ja si duket ajo..(FOTO)

Eni ekspozon “SHALËT E GJATA”/ Ja si duket ajo..(FOTO)

Eni Koçi është një këngëtare dhe autore këngësh shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ditët e fundit ajo ka treguar se është shumë joshëse dhe pikerisht e shfaqë atë më së miri në këtë video që ka postuar në instagram.Këngëtarja e veshur me të zeza rrotullohet duke u dukur si një balerin e vërtetë.

Tall Girls Rock👐😂

A post shared by Eni Koci (@enikociiii) on