Armina Mevlani nuk përmbahet, shihni si “harbohet” në lokalet e Tiranës (FOTO) – AlpeGossip
Armina Mevlani nuk përmbahet, shihni si “harbohet” në lokalet e Tiranës (FOTO)

Armina Mevlani nuk përmbahet, shihni si “harbohet” në lokalet e Tiranës (FOTO)

Armina Mevlani është një nga blogeret më aktive në rrjetet sociale dhe një ndër më të komentuarat.

Armina Mevlani ndan shpesh me ndjekësit foto dhe video nga jeta e saj e përditshme dhe komentet janë të shumta qoftë ato pozitive apo edhe negative.

Së fundmi ajo ka publikuar një video në Instastory teksa shfaqet në një nga lokalet e Tiranës duke kërcyer lirshëm me këngët e saj të preferuara në sfond.