Nuk resht së befasuari/ Ish banorja e “Big Brother” ngre temperaturat me …(FOTO) – AlpeGossip
Nuk resht së befasuari/ Ish banorja e “Big Brother” ngre temperaturat me …(FOTO)

Nuk resht së befasuari/ Ish banorja e “Big Brother” ngre temperaturat me …(FOTO)

Ish-banorja e ‘Big Brother’, Xhensila Pere, që nga koha e konkurimit në realitishow e deri tani, vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes së mendiave. Së fundmi bukuroshja u bë pjesë e thashethemeve pasi u përfol për një lidhje të mundshme me Jurgen Kurtin,i njohur për përfshirjen në disa raste penale.

Së fundmi ka postuar një foto ku shfaqet mjaftë sensuale ku po shijon rrezet e ngrohta të diellit dhe duke u mundur të bjeri në sy me fustanin e shkurt dhe gjysëm shpatullat e zbuluara.

Përgatiti: AlpeNews.al