Sherr në pub! Vipat e Bllokut i nxjerrin videon Françeskës së Big Brother-it (VIDEO) – AlpeGossip
Sherr në pub! Vipat e Bllokut i nxjerrin videon Françeskës së Big Brother-it (VIDEO)

Sherr në pub! Vipat e Bllokut i nxjerrin videon Françeskës së Big Brother-it (VIDEO)

Ajo është një nga personazhet më të komentuar edhe pas përfundimit të historisë së saj në Big Brother dhe kjo falë pozave provokuese që realizon.

Së fundmi një ngjarje e papritur ka ndodhur për Françeska Jaçen.

Vipat e bllokut kanë publikuar një video teksa bukuroshja e showbizz-it bën sherr në një pub nate.

Ndiqeni në videon e mëposhtme…