“ËSHTË SUPER ARTISTE…”/ I pyetur se çfarë mendimi ka për Encën, Don Phenom e quan… – AlpeGossip
“ËSHTË SUPER ARTISTE…”/ I pyetur se çfarë mendimi ka për Encën, Don Phenom e quan…

“ËSHTË SUPER ARTISTE…”/ I pyetur se çfarë mendimi ka për Encën, Don Phenom e quan…

Ata kanë bërë një bashkëpunim së bashku dhe bënë namin verën e dy viteve që lamë pas.

“Kujt po i Han” e Don Phenom dhe Encës është një ndër këngët më të preferuara të publikut, ndërsa kjo e fundit duket se i ka lënë mbresat më të mira reperit.

Ndaj, për këtë arsye Don Phenom e ka ngritur në piedestal emrin e Encës, teksa është pyetur nga ndjekësit kuriozë se ç’mendim ka për të.

“Enca është super artiste, është diva, talent dhe pse jo mbretëresha”- shkruan Doh Phenom në postimin e tij në InstaStory, duke etiketuar gjithashtu këngëtaren.

Enca e ka ripostuar këtë foto duke i vendosur një zemër të kuqe dhe emojin e një kurore reperit.

Epo, mbresat e mira kanë mbetur ndaj s’na mbetet gjë tjetër veçse të shpresojmë për një tjetër bashkëpunim! Si thoni ju?