PUBLIKON KËNGËN E SAJ TË RE/ Fifi do t’iu thyejë zemrën me baladë DASHURIE (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
PUBLIKON KËNGËN E SAJ TË RE/ Fifi do t’iu thyejë zemrën me baladë DASHURIE (FOTO+VIDEO)

PUBLIKON KËNGËN E SAJ TË RE/ Fifi do t’iu thyejë zemrën me baladë DASHURIE (FOTO+VIDEO)

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun, Fifi ka publikuar më në fund këngën më të re, e cila ishte paralajmëruar prej kohësh.

Kënga titullohet “Ninullë dashurie”, një baladë zemërthyese me tematikë lëndimin nga dashuria. “Krejt unë t’i dhashë e i pashë, po pishman nuk jam. Vetë unë ty t’lashë me bo ti me mu ça don”, këndon ndër të tjera Fifi.

Teksti është shkruar nga vetë Fiti, ndërsa për melodinë është kujdesur këngëtarja në bashkëpunim me Fatjon Miftari. Ndonëse nuk ka shumë që është publikuar, kënga është pritur shumë mirë nga publiku.