“KUR ME TË FLE, MUA…”/ Ronela Hajati provokon ndjekësit me pozën seksi (FOTO) – AlpeGossip
“KUR ME TË FLE, MUA…”/ Ronela Hajati provokon ndjekësit me pozën seksi (FOTO)

“KUR ME TË FLE, MUA…”/ Ronela Hajati provokon ndjekësit me pozën seksi (FOTO)

Këngëtarja e dashur për publikun, Ronela Hajati, i ka “çmendur” fansat me pozën e fundit të publikuar në llogarinë e saj në “Instagram”.

Teksa ka ngacmuar imagjinatën e ndjekësve me veshjen e zezë dhe pozën provokuese, vëmendje ka marrë edhe shkrimi që ka lënë bashkëngjitur me të.

“Kur me të fle, mua më sheh”, këngëtarja e

“Kur me të fle, mua më sheh”, shkroi Ronela duke shtuar dozën e provokimit.

Ndërkohë fansat e kanë pëlqyer menjëherë foton e saj dhe sigurisht nuk kanë munguar as komente, po aq provokuese sa ishin fjalët e Ronelës.