NDODH E PAPRITURA/ Rita Ora merr të dashurin në skenë dhe… (VIDEO) – AlpeGossip
NDODH E PAPRITURA/ Rita Ora merr të dashurin në skenë dhe… (VIDEO)

NDODH E PAPRITURA/ Rita Ora merr të dashurin në skenë dhe… (VIDEO)

Edhe pse është përfolur për lidhje me meshkujt të ndryshëm, Rita Ora prej kohësh vazhdon të jetë në një marrëdhënie të lumtur me të dashurin muzikant. Madje ai është shoqëruesi i përershëm i këngëtares nëpër koncerte. Në atë të fundit ata janë shfaqur bashkë në skenë duke performuar.

Rita është ulur në gjunjë ndërkohë që partneri po i binte kitares. Një moment emocionues të cilin çifti e ndau me fansa