Paskan qenë familje talentesh! Juria “çmendet” kur dëgjon motrën e Klaudia Pepës të këndojë (FOTO) – AlpeGossip
Paskan qenë familje talentesh! Juria “çmendet” kur dëgjon motrën e Klaudia Pepës të këndojë (FOTO)

Paskan qenë familje talentesh! Juria “çmendet” kur dëgjon motrën e Klaudia Pepës të këndojë (FOTO)

Pjesë e formatit “Virtuozët” në Tv Klan është bërë edhe Pamela Pepa, motra e Klaudia Pepës. Ishte e jashtëzakonshme performanca e saj si mexosoprano. Merr jo vetëm admirimin e publikut, por edhe juria ngel e surprizuar dhe e cilëson atë si një talent të jashtëzakonshëm. Përpos duartrokitjeve të publikut por edhe të Klaudias dhe nënës së saj, të cilat ishin të pranishme në sallë për ta mbështetur atë.