“PLAS” BOMBËN/ Dario Doka: Meritoni më shkruante për 4-she në hotel.. – AlpeGossip
“PLAS” BOMBËN/ Dario Doka: Meritoni më shkruante për 4-she në hotel..

“PLAS” BOMBËN/ Dario Doka: Meritoni më shkruante për 4-she në hotel..

Grimieri i njohur Dario Doka ka shpërthyer ashpër ndaj Meritonit suke e quajtur “injorant, burracak”. Madje make-up artisti deklaron se ne të kaluarën Meritoni i ka shkruar mesazh, ku i ka kërkuar që të kalonte një natë 4-she me të në hotel. Sipas Darios, kur ky i fundit nuk i pranoi ftesën, Meritoni i bëri bllok.

“Shpifsirë, injorant, burracak. Harron Meritoni që shkruante për 4-she në hotel, dhe pasi nuk pranova më bëri bllok…ahh që s’jam aty t’ia plas njëherë fytyrës ordiner”, shkruan ndër të tjera Dario në Instagram.

Dario Doka ‘plas’ bombën: Meritoni më shkruante për