“BESONI NË GJËRAT E…”/ Rasheli publikon foton që lë pak hapësira për imagjinatë dhe tregon se cila është gjëja e vetme që nuk gënjen – AlpeGossip
“BESONI NË GJËRAT E…”/ Rasheli publikon foton që lë pak hapësira për imagjinatë dhe tregon se cila është gjëja e vetme që nuk gënjen

“BESONI NË GJËRAT E…”/ Rasheli publikon foton që lë pak hapësira për imagjinatë dhe tregon se cila është gjëja e vetme që nuk gënjen

Rashel Kolaneci është një prej vajzave më të komentuara në showbiz-in shqiptar.

Edhe pse ka kohë që nuk e kemi parë në ekran, Rasheli vazhdon të vihet në qendër të vëmendjes për shkak të fotove provokuese që publikon në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto në profilin e saj në Instagram një foto, ku shfaqet e veshur me një palë xhinse të shkurtra dhe vetëm me reçipeta që janë më të vogla se masa e saj.

Po ajo që ka tërhequr më shumë vëmendje ka qenë një dixhitura që Rasheli ka zgjedhur për foton.

Ajo ka shkruar:

Besoni në gjërat e mira, energjia nuk gënjen.’’

Mesa duket Rasheli ka dashur të japë një mesazh, edhe pse fotoja që ajo ka postuar i ka ndezur imagjinatën meshkujve.