“MBRETËRESHA IME”/ Mos vallë këngëtari i famshëm sapo pranoi që Era Istrefi është e dashura e tij?! (FOTO) – AlpeGossip
“MBRETËRESHA IME”/ Mos vallë këngëtari i famshëm sapo pranoi që Era Istrefi është e dashura e tij?! (FOTO)

“MBRETËRESHA IME”/ Mos vallë këngëtari i famshëm sapo pranoi që Era Istrefi është e dashura e tij?! (FOTO)

Sa më shumë ditë kalojnë, aq më shumë flitet se ata janë bashkë dhe jo rrallë herë i kemi parë në shoqërinë e njëri-tjetrit. Kanë dalë zëra se mes Erës dhe Julian Perrettas ka diçka më shumë se shoqëri. Këngëtarja shqiptare dhe Juliani janë pjesë e të njëjtit ‘label’ muzikor dhe lidhja e tyre profesionale është normale por ajo e afërt shoqërore ka habitur të gjithë.

Për t’u rritur akoma më shumë dyshimet ata i lënë komente romantike njëri-tjetrit në rrjetet sociale e për më tepër janë me pushime bashkë në Mykonos.

E teksa janë në pushime, Era ka ripostuar një video në të cilën shfaqet duke kërcyer dhe Julian e quan “Mbretëresha ime”.

Ka më vend për dyshime?

Image