“LUMTURIA MË E MADHE KUR…”/ Marina Vjollca poston VIDEON e mamasë së saj dhe gëzohet kur… – AlpeGossip
“LUMTURIA MË E MADHE KUR…”/ Marina Vjollca poston VIDEON e mamasë së saj dhe gëzohet kur…

“LUMTURIA MË E MADHE KUR…”/ Marina Vjollca poston VIDEON e mamasë së saj dhe gëzohet kur…

Marina Vjollca ka treguar me video të ndryshme në llogarinë e saj se ajo është e preferuara e mamit me të cilën ka një marrëdhënie shumë të ngushtë.

Së fundmi moderatorja ka ndarë një video të saj duke kërcyer me muzikë popullore shkodrane ku shihet mjaft e qeshur.
“Lumturia më e madhe kur e shoh mamën kështu”, ka shkruar Marina krah postimit të fundit në ‘Instastory’.
Kujtojmë se Marina ka një ngjashmëri shumë të madhe me mamanë e saj, tipar të cilin e kanë vënë gjithmonë në dukje dhe ndjekësit e moderatores.
Ndonëse tashmë Vjollca jeton me partnerin e saj, Getoar Selimi ka treguar se së bashku me Luanën përpiqen t’i dhurojnë kujtimet më të bukura mamasë së tyre.