“ERDHI DITA…”/ Jonida ka një shoqëruese speciale për kafet e gjata të dimrit (FOTO) – AlpeGossip
“ERDHI DITA…”/ Jonida ka një shoqëruese speciale për kafet e gjata të dimrit (FOTO)

“ERDHI DITA…”/ Jonida ka një shoqëruese speciale për kafet e gjata të dimrit (FOTO)

Momentet e relaksit dhe ato më të bukurat duket se Jonida Vokshi tani i kalon me shoqen e saj më të mirë, e cila e shoqëron thuajse kudo.
Aktorja ka publikuar disa momente me të voglën e saj, Emi duke treguar se është kthyer në shoqen e ngushtë më të mirë.
“Erdhi dita qe ti e vogla ime, te ulesh ne kafe me mamin si e madhe, ta kerkosh e ta pish vete qumeshtin🙏🏻
Sa shpejt po rritesh o mam❤️
#mylove Emi”, ka shkruar Jonida.
Siduket koha fluturon dhe Jonida nuk e ka ndjerë aspak rritjen e Emit e cila ngadalë po kthehet në shoqen e mamit dhe shoqëruesen e saj kur do të shijojë një kafe apo çaj.

FOTO