Tha se do ta hidhte në gjyq Dasara Karaiskaj, Egla Harxhi ndërron mendje. Kjo është arsyeja pse… – AlpeGossip
Tha se do ta hidhte në gjyq Dasara Karaiskaj, Egla Harxhi ndërron mendje. Kjo është arsyeja pse…

Tha se do ta hidhte në gjyq Dasara Karaiskaj, Egla Harxhi ndërron mendje. Kjo është arsyeja pse…

Disa kohë më parë në rrjetet sociale ka patur një përplasje mes gazetares Dasara Karaiskaj dhe ish miss Shqipërisë Egla Harxhi. Gazetarja ka folur për marrëdhënien treshe të Eglës gjë e cila nuk i ka pëlqyer kësaj të fundit. Herë pas here Egla ka bërë pastime të ndryshme në rrjetet sociale të cilat ishin një mesazh për gazetaren. Por tani ka folur sërish për ta sqaruar për herë të fundit debatin mes tyre.

Egla Harxhi ka qenë e ftuar në emisionin “Thumb” në Abc Neës. Ajo është pyetur nga gazetarja se si shkoi ky debat e nëse ish miss-i vendosi ta hidhte në gjyq gazetaren apo jo.

“Unë gazetaren në fjalë nuk e njoh personalisht dhe ajo nuk me njeh, por të fyesh apo të shpifësh, të vësh fjalë të cilat nuk i kam thënë për mua janë mashtrim. Nuk është një diskutim për tu marrë parasysh. Çështja gjyqit ishte vetem për të treguar që gazetaria shqiptare herë pas here abuzon dhe jo çdo kush e ka këtë të drejtë”.- ka rrëfyer ajo.