“KUJDES SE ËSHTË POZICION I NOHUR”/ Fansi thumbon keq Einxhel Shkirën dhe ajo bën këtë veprim – AlpeGossip
“KUJDES SE ËSHTË POZICION I NOHUR”/ Fansi thumbon keq Einxhel Shkirën dhe ajo bën këtë veprim

“KUJDES SE ËSHTË POZICION I NOHUR”/ Fansi thumbon keq Einxhel Shkirën dhe ajo bën këtë veprim

Einxhel Shkira është një ndër femrat më seksi të  showbizit shqiptar. Ajo dallohet për format bombastike dhe tipin e drejtpërdrejtë.

Moderatorja është shumë aktive në rrjetin social intsagram ku pubikon foto të ndryshme ku shfaqet shumë joshëse dhe provokuese, të cilat kthehen në qendër të vëmendjes.

Së fundmi ajo ka publikaur një foto ku shihet me një fustan të ngushtë të zi dhe sigurisht ndjekësit nuk mund ti kursesin komentet me spec.

“Kujdes se është pozicion i njohur ai ,nuk dihet ça kalon aty afër”, ishte komenti thumbues për Einxhel por duket se nuk ia ka bërë fare përshtypje duke zgjedhur ta lëri “seen”.

AlpeNews.al