HOROSKOPI DHE VIPAT/ Genta Gjalpi, “Gaforrja” e sinqertë që s’e vret mendjen për asgjë! – AlpeGossip
HOROSKOPI DHE VIPAT/ Genta Gjalpi, “Gaforrja” e sinqertë që s’e vret mendjen për asgjë!

HOROSKOPI DHE VIPAT/ Genta Gjalpi, “Gaforrja” e sinqertë që s’e vret mendjen për asgjë!

Genta Gjalpi është një ndër ish banoret e Big Brother Albania e cila vijon të përflitet në mediat sociale.

Në horoskop ajo i përket shenjës së Gaforres dhe më poshtë ju analizojmë përputhshmërinë e saj me tiparet e kësaj shenje.

Të lindurit e kësaj shenje kanë shumë qejf të ushqejnë, ata e duan ushqimin po aq sa Demi, por adhurojnë edhe mamatë. Kujt më së miri se Gentës i përshtatet kjo karakteristikë?

Edhe pse janë një shenjë e pasigurt, sërish të habisin me “moskokëçarjen” e tyre publike. Shpesherë Genta është kritikuar për kilet e saj të tepërta apo veshjet ekstravagante por sërish ajo ka ditur si tu bëjë ballë këtyre kritikave të fansave. Tek e fundit nuk ka asgjë të keqe të kesh disa kile tepër!

View this post on Instagram

E gjeta ne arkiva 🍫🍫🙃

A post shared by Gentiana Gjalpi (@genta_gja) on

View this post on Instagram

Kur ske ske…. pse ti ngresh me photoshop 😭

A post shared by Gentiana Gjalpi (@genta_gja) on

Së fundmi një gaforre si Genta admirohet gjithnjë nga publiku për sinqeritetin që e karakterizon!

 

/AlpeNews.al