PO BËN NAMIN NË ANGLI/ E dashura super SEKSI e Feros përzgjidhet për… (FOTO) – AlpeGossip
PO BËN NAMIN NË ANGLI/ E dashura super SEKSI e Feros përzgjidhet për… (FOTO)

PO BËN NAMIN NË ANGLI/ E dashura super SEKSI e Feros përzgjidhet për… (FOTO)

Jo shumë kohë më parë bëri bujë lajmi që Fero është në një lidhje me modelen bukuroshe dhe super seksi nga Maqedonia, Arbenita Ismajli.

Ajo është shumë e njohur në Instagram falë bukurisë së saj dhe fotove provokuese, e dyshimet se është në lidhje me Feron nisën pas disa komenteve në rrjetet sociale.

Ndërkohë që Fero është gjithmonë aktiv nëpër koncerte, Arbenita po zhvillon karrierën e saj në Londër. Pak orë më parë modelja zbuloi se është përzgjedhur nga make up artistja e famshme Charlotte Tilbury për tutorialin e modeleve të Victoria’s Secret.

Gjithashtu Arbenita ka treguar se është edhe një nga modelet e firmës së famshme angleze “Boohoo”.