ME TË BRENDSHME RRUGËVE TË TIRANËS/ Bleona “bllokon” trafikun.. (FOTO) – AlpeGossip
ME TË BRENDSHME RRUGËVE TË TIRANËS/ Bleona “bllokon” trafikun.. (FOTO)

ME TË BRENDSHME RRUGËVE TË TIRANËS/ Bleona “bllokon” trafikun.. (FOTO)

Ajo është një nga këngëtaret më të përfolura shqiptare që ka qenë gjithnjë në kërkim të gjërave të reja dhe ndër të parat që ka guxuar të sjellë “risi” në skenën shqiptare.

Bëhet fjalë për Bleona Qeretin e cila pavarësisht kritikave ja ka dalur të “çajë” në tregun botëror të muzikës.

E megjithatë asaj përsëri nuk i ndahet “shpirti” nga Shqipëria.

Bleona ka paralajmëruar se së shpejti do të vijë me një projekt të ri muzikor e mesa duket ja ka nisur punës, por nuk heq dorë nga zakoni i saj: zhveshja.

Me të brendshme e bigodina në kokë ajo shfaqet rrugëve të Tiranës së bashku me mikun e saj.