”KUR U BONE DHE TI ME JU DHON…”/ Fansi e ironizon, Genta Gjalpi i kthehet keq: Bo be ro*t… – AlpeGossip
”KUR U BONE DHE TI ME JU DHON…”/ Fansi e ironizon, Genta Gjalpi i kthehet keq: Bo be ro*t…

”KUR U BONE DHE TI ME JU DHON…”/ Fansi e ironizon, Genta Gjalpi i kthehet keq: Bo be ro*t…

Genta Gjalpi, ish- banorja e Big Brother është një person tepër i njohur dhe aktiv në rrjetet sociale. Ajo ndiqetnga shumë persona dhe gjithmonë di të godasi me postimet e saj.

Ditën e djeshmje, Genta ka postuar një foto me një shkrim tepër domethënës. Ajo inkurajon të gjitha femrat të jenë të lumtura me trupin e tyre dhe të mos bien pre e paragjykimeve. Ky shkrim ishte i pëlqyer nga shumë ndjekës ndërsa një fans ka komentuar diçka ndryshe.

Ndjekësi në komente i ishte shprehur: Kur u bone dhe ti me ju dhon men gocave ti ske per vete torollake.

Pas këtij komenti, sigurisht as Genta nuk ja ka lënë mangut e cila i është përgjigjur duke i thënë: bo be ropt ti.

Epo mesa duket, ndjekës të Gentës, kini kujdes me komentet sepse ish-banorja duket qartë që nuk i kursen aspak ironitë. /AlpeGossip.al