Me rroba banjo dhe e qeshur/ Ja si dukej Rudina Magjistari para se të bëhej e famshme (FOTO) – AlpeGossip
Me rroba banjo dhe e qeshur/ Ja si dukej Rudina Magjistari para se të bëhej e famshme (FOTO)

Me rroba banjo dhe e qeshur/ Ja si dukej Rudina Magjistari para se të bëhej e famshme (FOTO)

Rudina Magjistari është një prej moderatoreve më të dashura të publikut shqiptar. Prej vitesh atë e shohim në ekranin e “Tv Klan” ku drejton emisionin e pasdites që mban emrin e saj.

Ndërkohë që po përgatitet për nisjen e sezonit të ri televiziv, Rudina ka publikuar në profilin e saj në Instagram një foto të vjetër ku shfaqet para shumë vitesh. Ajo shfaqet në këtë foto me rroba banjo duke pozuar buzë detit.

“Kjo është një fotoja ime e vjetër, kur kam qenë në plazh. Keni dhe ju foto të tilla të vjetra plazhi?”, shkruan Rudina krahas fotos duke paralajmëruar se ditën e hënë do të nisë edhe programi i pasdites në “Tv Klan”.