FEJOHET VAJZA E AKTORIT TË NJOHUR/ Ish-gruaja e partnerit të saj ka diçka për ti thënë (FOTO) – AlpeGossip
FEJOHET VAJZA E AKTORIT TË NJOHUR/ Ish-gruaja e partnerit të saj ka diçka për ti thënë (FOTO)

FEJOHET VAJZA E AKTORIT TË NJOHUR/ Ish-gruaja e partnerit të saj ka diçka për ti thënë (FOTO)

Ajo është shumë e lumtur që ish-burri i saj është gati të shkojë sërish drejt martesës.

Anna Faris i befasoi fansat në Instagram një ditë pasi Chris Pratt bëri publik propozimin për martesë që i kishte bërë Katherine Schwarzenegger, me të cilën kishte vetëm shtatë muaj lidhje.

Aktorja 42-vjeçare shprehej: “Unë jam kaq e lumtur për ju të dy! Urime!”

Fansat besojnë tek urimi i saj i sinqertë pasi Anna gjithashtu ka rigjetur dashurinë.

Ajo është duke dalë me kinematografin Michael Barrett, 47 vjeç, që nga tetori 2017.

Chris zbuloi lajmin në Instagram natën e së dielës duke postuar një foto romantike me Katherine, të dy të përqafuar dhe unazën e saj me diamant gjigant.