Dy ditë pas sjelljes në jetë të djalit/ Adelina Tahiri feston me këngë e valle mes miqsh (FOTO) – AlpeGossip
Dy ditë pas sjelljes në jetë të djalit/ Adelina Tahiri feston me këngë e valle mes miqsh (FOTO)

Dy ditë pas sjelljes në jetë të djalit/ Adelina Tahiri feston me këngë e valle mes miqsh (FOTO)

Këngëtarja e njohur Adelina Tahiri dhe bashkëshorti i saj, biznesmeni Serjozha Markov në datën 27 gusht u bënë prindër për herë të parë. Adelina solli në jetë një djalë, të cilin e pagëzuan me emrin Jon.

Celebration for my little PRINC

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on