E njihni? Sot është një ndër gazetarët më të njohur shqiptarë… Dhe nuk është aspak buçko si atëherë (FOTO) – AlpeGossip
E njihni? Sot është një ndër gazetarët më të njohur shqiptarë… Dhe nuk është aspak buçko si atëherë (FOTO)

E njihni? Sot është një ndër gazetarët më të njohur shqiptarë… Dhe nuk është aspak buçko si atëherë (FOTO)

Sapo një personazh i njohur shqiptar publikun foto nga fëmijëra, menjeherë merr shumë pëlqime dhe komente nga ndjekësit e ndryshëm në rrjetet sociale. Foto të tilla mirëpriten nga të gjithë, pasi ka gjithmonë kureshtje për të parë sesi kanë qenë VIP-at fëmijë.

Spikeri i njohur i lajmeve Drini Zeqo ka publikuar në Instagram një foto vërtet të bukur nga fëmijëra. Ndryshe nga si është sot, Drini i vogël paska qenë një kaçurrels. Ne vitet ’80 Drini paska qenë një djalë që pozonte mjaft bukur në foto. Simpatik asokohe, simpatik edhe tani…