Rudina Magjistari merr një ofertë pune nga i ftuari në emision: Hajde bashkëpuno me mua… – AlpeGossip
Rudina Magjistari merr një ofertë pune nga i ftuari në emision: Hajde bashkëpuno me mua…

Rudina Magjistari merr një ofertë pune nga i ftuari në emision: Hajde bashkëpuno me mua…

Ndodh është kështu. Producenti Edmond Tullumani ishte i ftuar i programit “Rudina” ku foli për familjen, bashkë me të shoqen Rajnën dhe në fund edhe për punën. Ai është producenti i koncertit “Tre tenorët” dhe e ftoi direkt në emision Rudinën për të qenë prezantuesja e koncertit të këtij viti që do të mbahet të 7 tetor.

“Rudina po të bëj një ftesë direkte për të qenë pjesë e koncertit. Ne kemi pasur edhe një eksperiencë bashkë, 18 vjet më parë”, tha Edmondi. Ndërkohë që Rudina tregoi se i pëlqente ideja, por që ka kohë për ta diskutuar. Kështu që me gjasa, përpos emisionit të përditshëm, Rudina do t`u rikthehet skenave të mëdha.