“KUR KAM INTERVISTUAR MOZZIK, TI BËJE PATINAZH”/ Debati i ashpër me Einxhel. Donaldi: Je e ulët – AlpeGossip
“KUR KAM INTERVISTUAR MOZZIK, TI BËJE PATINAZH”/ Debati i ashpër me Einxhel. Donaldi: Je e ulët

“KUR KAM INTERVISTUAR MOZZIK, TI BËJE PATINAZH”/ Debati i ashpër me Einxhel. Donaldi: Je e ulët

Sonte spektakli i Big Brother ka nisur me diskutime nga sherri që nisi puntatën e kaluar mes Einxhel dhe Donaldit, pasi ajo tha se ku ka punuar me aktorin ai nuk e ka paguar.

Që nga ky moment nisën një sërë akuzash, ku ndër të tjera Einxhel tha se Donaldi është bërë i famshëm vetëm nga e dashura.

Sonte në spektakël Donaldi tha se Einxhel është treguar shumë e ulët dhe ndaj nuk ka folur me të gjithë këto ditë.

Ndërsa Einxhel pasi Donaldi i tha se çfarë ka bërë ajo me karrierën e saj, ajo ja ktheu se kur ajo i ka bërë intervistë Mozikut., Donadi bënte patinazh në Vlorë.

Debati

Donaldi: Nuk kemi folur , nuk dua të sqarohem ,është fjala ime kundër saj , ajo e nis , pse vendosi ta hapë tani. Pse flet për marrëdhënin time personale se nuk i takon , se kjo është tendencioze. Më lëndoi fakti se përmendet emri i vëllait tim , tha që edhe marrëdhënia ime me Triksën ka qenë kot, pse duhet të përmende emra njerëzish që s’janë këtu dhe situata që nuk i takojnë. Unë nuk do të flas më se je shumë e ulët. Unë edhe në rastet me Ilirin kam thënë ti jap një mundësi.

Ilir: Edhe ti më ke pyet si je ndjerë kur ke tradhtuar gruan, dhe prandaj po e mbroj Einxhel. Po ti je i papërgjegjshmi këtu.

Einxhel: Ajo që ndodhi ishte një situatë që mua , erdhi si pasojë e gjërave që Donaldi tha se unë qaja për lojë për Dagzin, dhe personin e tretë nuk e kam fol un ëkëtu brenda.

Donaldi: Ti je 20 fishi i Meridianit.

Einxhel: Po ti nuk i the Meridianit kaq është Tirana. Unë nuk kam ndërmend ti kthehem një momenti si një vit më parë. Përveç gënjeshtrës, se versionit tim nuk i heq asnjë presje, por më lëndoi që në 2022 e vlerësojmë karakterin e një femre në bazë të historisë së të dashurve. Kur i kam bërë interviste Mozzikut ti bëjë patinazh në Vlorë.