Kim Kardashian nuk qenka gjë! Njihuni me femrën që ka të pasmet më seksi në botë (FOTO) – AlpeGossip
Kim Kardashian nuk qenka gjë! Njihuni me femrën që ka të pasmet më seksi në botë (FOTO)

Kim Kardashian nuk qenka gjë! Njihuni me femrën që ka të pasmet më seksi në botë (FOTO)

Po është e vërtetë… Kjo është femra me të pasmet bë të bukura dhe më seksi që keni parë ndonjëherë në jetën tuaj.

Modelja e fituesit dhe trajnerja personale u bë e njohur nëpërmjet rrjetit social, në fillim nga MySpace dhe Facebook, kurse tani nga Instagrami. Faqja e saj në Facebook është më e vizituara nga të gjitha faqet e yjeve të palestrës.

E lindur në Spanjë, por me origjinë braziliane, suksesin e shijoi pasi u zhvendos në SHBA. Ajo ka zënë vend në kopertina të shumta revistash të njohura dhe u bë ikonë e produkteve të bodybuilding-ut si Team Revtech Power Nutrition dhe Team Hidetada Yamagishi.

Ja fotot dhe videot e fundit që i ka publikuar për fansat e saj.