E AKUZUAN PËR LEZBIKE/ Dafina Zeqiri thotë më në fund të vërtetën: Ka njerëz… – AlpeGossip
E AKUZUAN PËR LEZBIKE/ Dafina Zeqiri thotë më në fund të vërtetën: Ka njerëz…

E AKUZUAN PËR LEZBIKE/ Dafina Zeqiri thotë më në fund të vërtetën: Ka njerëz…

Këngëtarja Dafina Zeqiri është një ndër këngëtaret më ‘IN’ të momentit.

Ajo është gjithmonë të mediave rozë për çdo hap që hedh.

Së fundmi, këngëtarja është komentuar për romacat e dashurisë që ka pasur.

E pyetur nga një ndjekës në Instagram, nëse është vërtet lesbike siç është përfolur, Dafina nuk ka nguruar të sqarojë një herë e mirë fansat e saj.

‘Unë i respektoj të drejtat e njerëzve. Çdo të drejtë njerëzore! Ka njerëz që nuk dalin dot nga shtëpitë e tyre nga bombat ose nuk kanë ujë të pijnë dhe disa qenie njerëzore egoiste mundohen të kontrollojnë jetët e të tjerëve sepse kanë vendosur të mos jetojnë jetën e tyre’, shkruan Dafina.