OLTA GIXHARI TËRBON SPANJOLLËT/ Tund by*ët me një fustan transparent dhe zbuluar (VIDEO) – AlpeGossip
OLTA GIXHARI TËRBON SPANJOLLËT/ Tund by*ët me një fustan transparent dhe zbuluar (VIDEO)

OLTA GIXHARI TËRBON SPANJOLLËT/ Tund by*ët me një fustan transparent dhe zbuluar (VIDEO)

Aktorja Olta Gixhari po shijon pushimet nga Spanja, ku përveç fotove provokuese me bikini, ka publikuar edhe një video, ku shfaqet me një vallëzim sensual.

Aktorja e cila është mjaft e komentuar për format e saj tejet seksi, u paraqit me një veshje me ngjyrë të bardhë dhe me barkun jashtë, duke kërcyer në një lokal në Malaga të Spanjës.

Gixhari ndryshe, po vazhdon të ketë një karrierë të suksesshme me projekte të shumta artistike.

Olta Gixhari me vallëzim atraktiv në Spanjë

Gepostet von N’Rm I am Dienstag, 30. Juli 2019