Super në formë! Afërdita Dreshaj publikon imazhe nga pushimet në… (FOTO) – AlpeGossip
Super në formë! Afërdita Dreshaj publikon imazhe nga pushimet në… (FOTO)

Super në formë! Afërdita Dreshaj publikon imazhe nga pushimet në… (FOTO)

Afërdita Dreshaj po kalon ditë të mira në Miami.

Modelja dhe këngëtarja shqiptare gjatë ditës ka bërë paraqitje të shumta në rrjetet sociale, duke treguar se ndodhet në një vend bregdetar.

E veshur me një fustan të gjatë pranveror ajo duket bukur dhe seksi, derisa në pah ka nxjerrë këmbët e saj.

“Unë harrovase çfarë dite ishte”, ka shkruar Dreshaj krahas fotografisë. /