NGJYRA DHE DETAJE/ Lloji i veshjes që ju duhet se s’bën me vete gjatë pushimeve – AlpeGossip
NGJYRA DHE DETAJE/ Lloji i veshjes që ju duhet se s’bën me vete gjatë pushimeve

NGJYRA DHE DETAJE/ Lloji i veshjes që ju duhet se s’bën me vete gjatë pushimeve

Nëse ka një lloj veshjeje me të cilën dukesh “e veshur chic” sidomos kur je me pushime, janë veshjet set! Bota po shkon gjithmonë e më shumë drejt prakticitetit dhe ku ka më praktike se dy copëza të së njëjtës veshje?

Përveç kësaj, avantazhi tjetër i seteve është se mund t’i kombinosh si të duash me veshje të tjera, por fillimisht para se të paketoni për pushime, hidhini një sy për të parë se për çfarë po flasim.

Lloji i veshjes që ju duhet se s'bën me vete gjatë pushimeve

Printet florale dhe ngjyrat dominuese janë në modë!

Lloji i veshjes që ju duhet se s'bën me vete gjatë pushimeve

Një set lino i bardhë- kryefjala e veshjeve të pushimeve. Mos harroni kapelen e kashtës për ta bërë edhe më chic.

Lloji i veshjes që ju duhet se s'bën me vete gjatë pushimeve

Pantallonat e shkurtra duken edhe më të rehatshme kur vijnë set.

Lloji i veshjes që ju duhet se s'bën me vete gjatë pushimeve

Një tjetër set që mund të vishet nga mëngjesi, deri në mbrëmje!

Lloji i veshjes që ju duhet se s'bën me vete gjatë pushimeve

Vetëm imagjinojeni si duket një foto Instagrami me një print si ky!

Lloji i veshjes që ju duhet se s'bën me vete gjatë pushimeve

Burimi: Who What Wear