“JETA IME NË NJË…”/ Mozzik publikon foton më të bukur të së bijës – AlpeGossip
“JETA IME NË NJË…”/ Mozzik publikon foton më të bukur të së bijës

“JETA IME NË NJË…”/ Mozzik publikon foton më të bukur të së bijës

Dhjetori ishte muaj i bekuar për Mozzik, sepse ai provoi për herë të parë ndjesinë e të qenurit prind. Reperi u bë baba i një vajze, të cilën e pagëzoi me emrin Hana.

Gjatë këtyre javëve Mozzik ka treguar kujdes shumë të madh ndaj vogëlushes dhe nuk ka ngurruar të publikojë fotografi me të.

Së fundmi reperi ka publikuar një imazh shumë të ëmbël të Hanës që duket se rritet dita-ditës. “Jeta ime në një foto”, – ka shkruar Mozzik bashkangjitur fotos.

Pavarësisht se është ende shumë e vogël dhe tiparet e saj nuk janë formuar plotësisht, vajza duket se ka një ngjashmëri të madhe me reperin.