Balerina e njohur ngre temperaturat, SFIDON të ftohtin me… (FOTO) – AlpeGossip
Balerina e njohur ngre temperaturat, SFIDON të ftohtin me… (FOTO)

Balerina e njohur ngre temperaturat, SFIDON të ftohtin me… (FOTO)

Vendet me dëborë në këtë përiudhë janë destinacioni i preferuar i shumë personazheve të njohur.

Bardhësia, qartësia e ngjyrave dhe panorama përrallore janë disa nga arsyet të cilat nxisin këdo për të pozuar para aparatit.

Këtij tundimi nuk i ka shpëtuar as balerina e Teatrit të Operas dhe Baletit, Isida Mollaymeri. Bukuroshja e ka shfrytëzuar vizitën e saj në një vend me dëborë për të realizuar disa foto në të cilat duhet thënë se shfaqet shumë e nxehtë.

Një body, i ka mjaftuar Isidës për të “ngritur” temperaturat me linjat e saj joshëse. kjo nuk është hera e parë që një ndër vajzat e njohura shqiptare zgjedh dëborën për të realizuar një set të nxehttë fotosh, pasi Sara Kapo dhe Einxhel Shkira e kanë realizuar këtë ide edhe një vit më parë.