E PAPRITUR/ Ndahet nga jeta në moshën 16-vjeçare aktorja e njohur (FOTO) – AlpeGossip
E PAPRITUR/ Ndahet nga jeta në moshën 16-vjeçare aktorja e njohur (FOTO)

E PAPRITUR/ Ndahet nga jeta në moshën 16-vjeçare aktorja e njohur (FOTO)

Mya Lecia Naylor, ylli i programeve CCBC Millie Inbetween ka vdekur në moshën 16 vjeçe.

Shkaku i vdekjes mbetet i paqartë, por përfaqësuesit e saj A & J Management thanë se ajo ndërroi jetë më 7 prill,

Naylor luajti së bashku me Emily Atack, Fleur East dhe Tess Daly në shfaqjen CBBC Almost Never.

Programi ndoqi grupin e djemve ‘The Wonderland’ dhe grupin rivale të vajzave Here Here, pasi konkuruan në një konkurs imagjinar të talenteve televizive Spotlight.

Një deklaratë e postuar në faqen e internetit të BBC përshkroi Naylor si një “aktore, këngëtare dhe balerinë” jashtëzakonisht të talentuar.

1.jpg