Kur do të martohet Eranda Libohova? Ja çfarë thotë këngëtarja - AlpeGossip
Kur do të martohet Eranda Libohova? Ja çfarë thotë këngëtarja

Kur do të martohet Eranda Libohova? Ja çfarë thotë këngëtarja

Eranda Libohova deklaroi se edhe pse ia kanë tërhequr hundën shumë nuse, ende nuk ka martesë në horizont.
“Plasa duke martuar gjithë botën, nuset ma kanë tërhequr hundën, por aha…”, tha këngëtarja e famshme.

Eranda shtoi se është shumë e lumtur: “Dikush e gjen lumturinë te partneri, ndërsa unë jam e lumtur me qetësinë dhe ekuilibrin në jetë”.

Top Channel