DAFINA SI CARDI B/ Mbulon këmbën me “dragoin” shumëngjyrësh – AlpeGossip
DAFINA SI CARDI B/ Mbulon këmbën me “dragoin” shumëngjyrësh

DAFINA SI CARDI B/ Mbulon këmbën me “dragoin” shumëngjyrësh

Dafina Zeqiri dalëngadalë po e mbulon gjithë trupin me tatu.

Së fundi është shfaqur me një tatuazh të madh në vithe dhe pjesën e poshtme të këmbës, ndërsa tani këngëtarja po e mbulon gjithë këmbën e djathtë.

Ajo këtë herë ka vizatuar një dragua, i cili duket edhe i ngjyrosur, shkruan Gazeta Express.

Dafina ka gjithashtu një tatuazh të madh në pjesën e poshtme të gjoksit, në shpinë dhe tatuazhe të vegjël nëpër pjesë të ndryshme të trupit.

Por, veprimi i fundit i këngëtares na kujton se edhe reperja e njohur amerikane, më e njohur e momentit ka gjithë këmbën me një tatuazh të madh me ngjyra./Gazeta Express