“VDIQE PËR TË NXJERRË PAK…”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat “thumbojnë VIP-at – AlpeGossip
“VDIQE PËR TË NXJERRË PAK…”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat “thumbojnë VIP-at

“VDIQE PËR TË NXJERRË PAK…”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat “thumbojnë VIP-at

Edhe për ditën e sotme ashtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Enca ka postuar një foto së fundmi në instagram në plazh në bregdetin shqiptar. Enca duket shumë “sexy” në fotot e postuara së fundmi, por nuk iu kanë shpëtuar komenteve thumbuese të fansave. Në foton e fundit njëra nga ndjekëset e saja i ka shkruajtur: Vdiqe për të nxjerrë në pah, një çikgjoks dhe b*ythë. Femër e pacipë. Ndjeksa e thumbon këngëtaren që vdes të nxjerri pak gjoks e b*ythë, pasi ajo në çdo foto i ekspozon dhe e thumbon që ajo është një femër e pacipë.

Aulona Musta ka postuar një selfie në instagram pa make-up dhe shumë natyrale. Kjo selfie nuk i shpëtoi komentit thumbues të ndjekëses së saj ku i shkruan : Si të përzhitura flokët kujdesu pak. Ndjeksja e thumbon pasi  mendon se moderatores i duken flokët si të përzhitura.

Sara Kolami ka postuar së fundmi një foto në bregdet në momentin e perëndimit të diellit. Kjo foto nuk ju ka shpëtuar komenteve pozitive por edhe atyre thumbuese. Një nga ndjekësit e saj i ka shkruajtur: Do të bësh sikur di të bësh foto apo të trregosh se ke vajtur në plazh? Apo të tregosh se je një hardhucë. Ndjekësja e thumbon me komentin e saj epik dhe i thot në fund se je një hardhucë.