Shapkat e tij bën xhiron e botës, reagon për herë të parë Kanye West – AlpeGossip
Shapkat e tij bën xhiron e botës, reagon për herë të parë Kanye West

Shapkat e tij bën xhiron e botës, reagon për herë të parë Kanye West

Kishte reagime të shumta  për shapkat që Kanye West veshi ditën e dasmës së mikut të tij më parë këtë muaj.

Shapkat u bën virale për shkak të madhësisë së tyre, pasi ishin sa gjysma e këmbës së këngëtarit.

Dhe për më tepër të veshura në një dasmë.

Por producenti ka reaguar për herë të parë në një postim në Twitter, ku është shprehur se shapkat e tij nga koleksioni i ardhshëm ishin dizenjuar të kishin atë madhësi që kishin.

Producenti insistoi se dizenjot e reja ishin korrektësisht të kuruara dhe të frymëzuara nga stili japonez ndërsa ka ndarë edhe foto të tyre, ku thembra e këmbës del jashtë shapkës.