ELITA NDAN POZAT “TËRHEQËSE”/ Vëmendjen e merr komenti i Gjikos (FOTO) – AlpeGossip
ELITA NDAN POZAT “TËRHEQËSE”/ Vëmendjen e merr komenti i Gjikos (FOTO)

ELITA NDAN POZAT “TËRHEQËSE”/ Vëmendjen e merr komenti i Gjikos (FOTO)

Elita dhe Gjiko kanë treguar me anë të disa postimeve se kanë zgjedhur bregdetin e Shqipërisë për të kaluar puahimet e tyre.

Së fundmi ka qenë modertaorja e cila ka publikuar një foto ku shfaqet me rrobat e banjës duke shijuar rrezet e diellit.
“Atij i pëlqen pamja”, ka shkruar Rudi krah postimit ku nuk ka harruar të etiketojë edhe bashkëshortin e saj.
Edhe ndjekësit kanë lënë një sërë komplimentash duke e theksuar se Elita dukej mjaft tërheqëse në fotot e fundit pranë detit.
Kujtojmë se dyshja ka zgjedhur jugun e Shqipërisë, pikërisht Drimadhën për të shijuar ditët e nxehta të saj.

View this post on Instagram

He likes the view @gjikotheflyboy 🥴

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi) on