FIFI SUPRIZON FANSAT/ Sjell baladën e saj të famshme në një tjetër version (FOTO) – AlpeGossip
FIFI SUPRIZON FANSAT/ Sjell baladën e saj të famshme në një tjetër version (FOTO)

FIFI SUPRIZON FANSAT/ Sjell baladën e saj të famshme në një tjetër version (FOTO)

“Marova” është një nga baladat më të suksesshme të Fifit. Këngêtarja mori pjesë në “Kënga Magjike 2019” me këtë projekt dhe ishte një nga pretendentet kryesore për të fituar çmimin e madh. Sido që të jetë, kjo këngë ka qenë dhe mbetet një nga të preferuarat e publikut dhe duket se Fifi do t’i surprizojë duke e risjellë sërish në versionin remix.

Fifi ka paralajmëruar ripunimin e kësaj kënge që do të përpunohet nga Dj SixtyNine në profilin e saj të ‘Instagram-it’ dhe me siguri të gjithë mezi po e presin.