SHTATZËNË PËR HERË TË TRETË/ Sara Hoxha shfaqet me barkun e rrumbullakosur – AlpeGossip
SHTATZËNË PËR HERË TË TRETË/ Sara Hoxha shfaqet me barkun e rrumbullakosur

SHTATZËNË PËR HERË TË TRETË/ Sara Hoxha shfaqet me barkun e rrumbullakosur

Sara Hoxha është në muajin e gjashtë të shtatzënisë. Ajo shumë shpejt pritet të bëhet nënë për herë të tretë.

Gjatë kësaj kohe, Sara nuk është shumë aktive në rrjetet sociale, por herë pas here ndan ndonjë foto me ndjekësit në Instagram. E njëjta gjë ka ndodhur së fundmi, pasi Hoxha ka publikuar një foto ku shihet e kuruar maksimalisht dhe padyshim vëmendjen e vodhi barku i rrumbullakosur.

Sara shfaqet e veshur me një fustan të zi e të ngushtë dhe duket me shumë klas. Kujtojmë se ajo është në pritje të një vajzë, pas dy djemve, London dhe Roman.