DEBATI ME DONALDIN/ Einxhel ka një merak: I kërkoj ndjesë që përmenda… – AlpeGossip
DEBATI ME DONALDIN/ Einxhel ka një merak: I kërkoj ndjesë që përmenda…

DEBATI ME DONALDIN/ Einxhel ka një merak: I kërkoj ndjesë që përmenda…

Debati mes Donaldit dhe Einxhel duket se ka ndezur shumë reagime edhe tek banorët e tjerë.

Prej ditësh ata nuk i kanë kursyer analizat dhe diskutimet lidhur me gjithë deklaratat e bërë nga dyshja

Einxhel duket se nuk do të tërhiqet nga sjellja e saj por ka rezervuar një ndjesë për përfshirjen e palëve të treta.

“Më vjen shumë keq që kam përfshirë Mariana Kondin në këtë histori. Për të tjerët nuk bëhem aspak pishman sepse nuk kam cituar asnjë emër që nuk është përmendur në këtë shtëpi”, tha ajo.