KARANTINA E SHTYN RINËN TË BËJË “ÇMENDURI” ME FLOKËT E SAJ/ Hidhi një sy look-ut të ri (FOTO) – AlpeGossip
KARANTINA E SHTYN RINËN TË BËJË “ÇMENDURI” ME FLOKËT E SAJ/ Hidhi një sy look-ut të ri (FOTO)

KARANTINA E SHTYN RINËN TË BËJË “ÇMENDURI” ME FLOKËT E SAJ/ Hidhi një sy look-ut të ri (FOTO)

Dy ditë më parë, reperja e njohur Rina bëri të ditur se karantina kishte qenë tepër produktive për të, pasi kishte gati një album me 20 këngë në bashkëpunim me partnerin, Sin Boy.

Izolimi duket se ka ndikuar mirë tek reperja, e cila ka vendosur të bëjë ndryshime të mëdha.

Pak më parë, Rina tregoi se ka bërë sërish një ndryshim total në look, duke rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve.

Ajo i ka lyer flokët e saj në ngjyrë blu dhe duket se i pëlqen shumë pamja e saj e re.

Kjo nuk është hera e parë që Rina luan me ngjyrat e forta në flokët e saj dhe këtë “çmenduri” nuk e ndalon as karantina.

“Çkemi, emri im është Maria”- shkruan Rina në gjuhën spanjolle, duke lënë të kuptohet se sapo krijoi një personazh të ri.

Si ju duket me pamjen e re?