“KAM NISUR TË PËRPAROHEM”/ Tayna vesh për herë të parë në gjithë jetën e saj…golf (FOTO) – AlpeGossip
“KAM NISUR TË PËRPAROHEM”/ Tayna vesh për herë të parë në gjithë jetën e saj…golf (FOTO)

“KAM NISUR TË PËRPAROHEM”/ Tayna vesh për herë të parë në gjithë jetën e saj…golf (FOTO)

Ne jemi mësuar ta shohim përherë ekstavagante ashtu si dhe ajo veten ndaj këtë moment të fundit në llogarinë e saj nuk ka kaluar pa e vënë në dukje. Tayna ka ndarë në llogarinë e saj një foto ku ndryshe nga pozat e tjera ka qenë plotësisht “e mbuluar”.

“Hera e parë në jetën time me golf. Kam nisur të përparohem. E ky gjest as vetë s’e di pse”, ka shkruar reperja krah fotos.

Epo duket se për çdo gjë ka një herë të parë, e temperaturat e ulta të dimrit e kanë bërë Taynën të heqë dorë nga ekstravaganca e saj për t’u ndjerë ngrohtë dhe rehat, siç të gjithë bëjmë kur vjen puna tek dimri dhe i ftohti i tij./revistawho.com