NË DITËLINDJEN E TË BIRIT/ Olta Gixhari publikon foton e parë familjare – AlpeGossip
NË DITËLINDJEN E TË BIRIT/ Olta Gixhari publikon foton e parë familjare

NË DITËLINDJEN E TË BIRIT/ Olta Gixhari publikon foton e parë familjare

Djali i Olta Gixharit, Amari ka festuar ditëlindjen e 3. Në këtë ditëlindje, aktorja ka publikuar portetin familjar dhe gjithashtu foton e parë të bashkëshortit të saj Dori, në profilin e saj në Instagram.

Me shume dashuri nga ne te tre ”, shkruan Olta.

FOTO LAJM/ Në ditëlindjen e të birit, Olta Gixhari publikon foton

Kujtojmë që aktorja Olta Gixhari para pjesëmarrjes në “Big Brother VIP” ka qenë shumë hermetike mbi jetën e saj personale.