ELGIT DODA XHELOZ PËR KLEAN/ Shihni ç’bën në publik (FOTO) – AlpeGossip
ELGIT DODA XHELOZ PËR KLEAN/ Shihni ç’bën në publik (FOTO)

ELGIT DODA XHELOZ PËR KLEAN/ Shihni ç’bën në publik (FOTO)

Elgit Doda dhe Klea Huta janë padyshim një nga çiftet më të preferuar të publikut dhe çdo e re për ta përbën kuriozitet. Çifti së fundmi ka qenë në vëmendje për lajmet mbi një martesë të mundshme, megjithatë duket se gjërat ende nuk janë gati.

Së fundmi Elgiti ka vendosur t’i përgjigjet pyejeve të fansave dhe njëri prej tyre e ka pyetur nëse bëhet shpesh xheloz për Klean.

Kantautori ka pranuar publikisht se është pak xheloz dhe nukkishte si të ndodhte ndryshe me një bukuroshe që ka në krah si Klea Huta.