NË SUPER FORMË/ Ami pozon me rroba banjo nga pushimet (FOTO) – AlpeGossip
NË SUPER FORMË/ Ami pozon me rroba banjo nga pushimet (FOTO)

NË SUPER FORMË/ Ami pozon me rroba banjo nga pushimet (FOTO)

Biznesmenia e njohur, shumë e suksesshme dhe ndër më të komentuarat në media, Amarda Toska ndodhet me pushime në Turqi, një destinacion i preferuar për të dhe Ermalin.

Ditën e sotme Ami është shfaqur me rroba banjo ngjyrë të zeza dhe duket në super formë.

Ami ka pozuar në një shezlong të veçantë të resortit ku po pushon dhe komplimentat nga fansat kanë qenë të shumta.

Në një tjetër foto Ami është shfaqur duke u relaksuar e duke shijuar rrezet e diellit, me gjelbërimin përreth.