Rita Ora këtë herë pushimet i kalon krah të ëmës, zbuloni vendin ku po pushojnë (FOTO) - AlpeGossip
Rita Ora këtë herë pushimet i kalon krah të ëmës, zbuloni vendin ku po pushojnë (FOTO)

Rita Ora këtë herë pushimet i kalon krah të ëmës, zbuloni vendin ku po pushojnë (FOTO)

Rita Ora kohët e fundit ka qenë aktive me turin e ri që ka nisur nëpër botë. Herë pas here këngëtarja gjen pak hapësire për të pushuar. Edhe këtë herë, Rita ka vendosur të lërë pas punën, por ndryshe nga hera e fundit kur krah saj ishte i dashuri, aktualisht pranë saj është e ëma.

Dëshira për të kaluar disa ditë të bukura pranë detit i ka nisur drejt Francës. Duket se këto ditë po i shijojnë shumë dhe janë të lumtura që pushimet i kanë bashkuar.