”Dua të bëj seks, por nuk marr dot frymë’’, këngëtarja shtatzënë qan hallet me fansat – AlpeGossip
”Dua të bëj seks, por nuk marr dot frymë’’, këngëtarja shtatzënë qan hallet me fansat

”Dua të bëj seks, por nuk marr dot frymë’’, këngëtarja shtatzënë qan hallet me fansat

Këngëtarja e njohur e hitit “Bodak Yellow”, është kthyer në një nga këngëtaret më të diskutuara nga mediat rozë. Ajo pak muaj më parë pasi e fshehu shumë gjatë shtatzëninë e saj dha lajmin e bukur që do të bëhet nënë.

Bëhet fjalë për reperen e njohur Cardi B, e cila javën e kaluar zbuloi se ajo dhe i dashuri i saj Offset ishin martuar në fshehtësi të plot. Mirëpo siç duket shtatzënia e ka penguar këngëtaren e njohur për shumë gjëra.

Cardi B pak më parë ka bërë një postim në Twitter ku ka qarë hallet me të gjithë ndjekësit teksa u ka treguar atyre se shtatzënia e pengon të bëjë seks.

 

“Dua të bëj seks, por nuk marr dot frymë”, kishte shkruar reperia në postimin e saj ndërkohë që fansat i kanë sugjeruar që të marr një maskë për frymëmarrjen.